Yorumlarınız benim için çok önemli

Sevil&Sinan Filiz

 

 İyi ki tanışmışız Julia’cım. Sabrın, kibarlığın, tecrüben ve sakinliğinle en özel günlerimizi en güzel şekilde ölümsüzleştirdiğin için çok teşekkür ederiz. Seni seviyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Nilay Kopal

 

Elinize sağlık, çok güzel olmuş, herşey için çok teşekkür ederim

Ivanna Sahinkaya

 

У нас год назад была рождественская фотосессия у Юли. Радовались с мужем как дети, когда получили фотографии и мини-альбом нашей дочки. Спасибо огромное за те эмоции, которые вы дарите родителем, а еще, это такая память, ведь дети они так быстро растут.

Zülal Daloğlu

 

Hayatımın en güzel gününe fotoğraflarınla hayat verdiğin ve sonsuz kıldığın için çok teşekkür ederim, her gördüğümde aynı heyecanı tekrar tekrar yaşıyorum

Nihan Öztürk

 

Ellerinize saglik, harika bir cekimdi

Ganna Bas

 

Kendisi bebeğimizin resimlerini çekti.Son derece profesyonel,harika kalitede ve harika enstantanelerle resimler alan bir fotoğraf sanatçısıdır.Çektiği resimlere her gün bakmaktan kendimizi alamıyoruz.Çok teşekkür ederim size....

Ada’nın anne ve babası

 

Fotoğrafları çok beğendik ellernize sağlık doğru bir tercih yaptığımızı anladık ancak bir eleştiride bulunmak istiyoruz, çekimlerde anne ve babaya kıyafetler konusunda fikirlerini sormanızı isterdik onun dışında herşey Harika sayenizde bebeğimizin güzelliğini ekranlarınlarımıza taşıdık.:)

Sofia’nın baba ve annesi

 

Çok profesyonel resimler için teşekkür ediyoruz. Emeğine sağlık! Kesinlikle resimler çektirmeye istiyorsanız tavsiye ediyoruz!

Yulia Nebioğlu

 

У нас была фотосессия на 3ей неделе после рождения нашей принцессы и в два месяца. Юлия профессионал своего дела, легко справилась с нашей малюткой. Получив фотографии, от умиления чуть ли не прослезились, настолько фотографии наполнены теплом, светом и любовью. Муж радовался как ребёнок! Спасибо огромное!